ابتکارسازان صنعت

مشهد، بین سنایی 11 و 13، ساختمان خورشید، واحد 4

05138434297

همه روزه به جز ایام تعطیل: 9 الی 20

ebssb.co@gmail.com

EbtekarSazan on Social Media@

 

نصاب درب اتوماتیک عنوان دوره ای است که متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است. وجود تنوع در محصولات و نوع درب های اتوماتیک توانسته بازار خوبی را در هر فصل به وجود آورد.

یکی دیگر از دلایل مثبت بودن بازار در این عرصه تنوع موارد مصرف درب های اتوماتیک است از حوزه صنعت، بازار یا موارد مسکونی از جمله مشتریانِ این محصول هستند. ما نیز شما را دعوت می کنیم تا جهت بهینه کردن کسب و کارتان این آموزش فوق العاده را از دست ندهید.

[vc_tabs timeline="0"]
[vc_tab title="مشخصات اختصاصی دوره" icon="fa-graduation-cap" active="1"] کد استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور: 741120050020011
مدت دوره آموزشی: 30 ساعت
مدرک دوره: فنی و حرفه ای
شهریه دوره: 1.500.00 تومان
تعداد جلسات 10: جلسه
روش برگزاری: یک روز در میان
ساعت برگزاری18 الی 20 [/vc_tab]
[vc_tab title="توضیحات تکمیلی" icon="fa-graduation-cap" active="0"]

✅ دوره جدید درب‌های اتومات با کارآموزی

✅در این دوره هنرجو با سه بخش از انواع درب‌های اتوماتیک شامل انواع جک(درب بازویی، درب کرکره‌ای و درب شیشه‌ای اتومات اسلایدی) آشنا شده و کار می‌کند.

?درب‌های اتوماتیک جکی (درب بازویی)
در این بخش هنرجو با تاریخچه درب اتوماتیک، آشنایی با انواع جک‌های پرطرفدار و بازویی، روش‌های افزایش استحکام و چگونگی نصب تابلو فرمان، متعلقات و راه‌اندازی نهایی سیستم آشنا می‌شود. ضمنا کار عملی در این بخش با جک BFT ایتالیایی انجام خواهد شد.

?انواع درب‌های کرکره‌ای
شامل آشنایی با انواع موتور کرکره (موتور ساید، توپلار و سانترال)، تیغه کرکره و روش نصب و پیاده‌سازی تجهیزات نصب در پروژه خواهد بود و کار عملی با موتور توپلار انجام می‌شود.

?انواع درب‌های شیشه‌ای اسلایدی
آموزش آماده‌سازی برای نصب و آشنایی با اجزا و متعلقات درب شیشه‌ای و آموزش تنظیمات مدار فرمان و کلید سلکتور خواهد بود و در این بخش کار عملی با ست اسلایدی دُر آسان انجام می‌شود.

?انواع کرکره هوشمند (جدید)
مبحث موتور هوشمند پرده به عنوان سر فصل جدید به دوره اضافه شده است.

[/vc_tab]

[vc_tab title="ویدئو منتخب این دوره" icon="fa-video-camera" active="0"]

[/vc_tab]
[/vc_tabs]

دیدگاهتان را بنویسید