ابتکارسازان صنعت

مشهد، بین سنایی 11 و 13، ساختمان خورشید، واحد 4

05138434297

همه روزه به جز ایام تعطیل: 9 الی 20

ebssb.co@gmail.com

EbtekarSazan on Social Media@

در مورد GITEX بیشتر بدانید!

آیا شرکت در نمایشگاه GITEX اهمیت خاصی دارد؟

نمایشگاه جیتکس دبی یکی از مشهورترین نمایشگاه‌ها در حوزه تکنولوژی و فناوری‌های نوین است. این نمایشگاه با به اشتراک گذاشتن آخرین تکنولوژی و فناوری‌های دست‌اول روز جهان، پیام‌آور نوآوری‌هایی است که قرار است جهان را تغییر دهند و الهام‌بخش نسل‌های آینده باشند. هم‌چنین نمایشگاه GITEX فرصتی به‌حساب می‌آید تا اغلب مدیران، متخصصین و مدیران ارشد شرکت‌های متعدد در حوزه فناوری در این فضا و فرصت بهینه، همدیگر را ملاقات کنند. انتظار می‌رود بیش از دو و نیم میلیون بازدیدکننده در نمایشگاه جیتکس امسال حضور پیدا کنند.

تاریخ برگزاری نمایشگاه ۲۰۲۳

نمایشگاه ۲۰۲۳، از تاریخ ۱۶ الی ۲۰ اکتبر ۲۰۲۳ از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در محل نمایشگاه عمومی دبی (Dubai Word Trade Center) برگزار می‌شود.

ایستگاه متروی نزدیک: Word Trade Center

** پیشنهاد: در حال حاضر چهار ایرلاین پر مخاطب مسیرهای شهرهای ایران- دبی را پوشش می‌دهند، باتوجه به اینکه فلای دبی و قشم ایر به ترمینال دوم (۲) فرودگاه دبی لندینگ و تیک‌آف می‌کنند که متاسفانه فاقد ایستگاه مترو است، پیشنهاد ما انتخاب ایرلاین‌های ایران ایرتور یا ماهان می‌باشد که در ترمینال ۱ یا ۳ تیک‌آف و لندینگ می‌کنند. این دو ترمینال دارای ایستگاه مترو است.

مخاطبین نمایشگاه GITEX

اصولا این نمایشگاه بر حوزه IT تمرکز دارد و مخصوصا امسال تمرکز بسیار زیادی در حوزه ‌AI خواهد داشت.

البته از گذشته حوزه IoT نیز از بخش‌های مفید و پُرمخاطب این نمایشگاه بوده و هست، همین قسمت می‌تواند انگیزه حضور ما در حوزه ساختمان هوشمند باشد و استارت‌آپ‌های بسیار خوبی در پاویلون‌های کشورهای مختلف در این حوزه شرکت خواهند کرد.

یکی دیگه از بخش‌های این نمایشگاه صرفنظر از نوع آن پرداختن به حوزه آموزش است که امسال احتمالا با وجود AI بسیار متنوع خواهد بود.

جدیدهای نمایشگاه (هم‌زمان با GITEX)

بزرگترین شوی استارت‌آپ جهان در ‌Dubai Harbour با بیش از ۱۰۰۰ شرکت کننده.

اگر به دنبال سرمایه‌گذار بر روی پروژه استارت‌آپی خود هستید و متاسفانه نتوانسته‌اید بصورت شرکت کننده در این نمایشگاه حضور پیدا کنید، حضور به عنوان بازدید کننده نیز می‌تواند به شما کمک کند.

** می‌توانید از شاتل (اتوبوس) رایگان از Word Trade Center به Dubai Harbour استفاده کنید.

فرصت‌های شغلی

اصولا حضور در چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند به افراد در شناخت بازارهای جدید اعم از مرتبط با حوزه فعالیت فرد یا هم‌چنین شناخت حوزه‌های جدید و غیر مرتبط بسیار موثر باشد.

حضور در ورکشاپ‌ها و سمینارهای جانبی نمایشگاه بسیار در این مهم تاثیرگذار هستند.

اگر به قصد این موارد عازم نمایشگاه هستید باید خود را برای حداقل سه روز حضور پُررنگ و خستگی ناگزیر آماده کنید و از ساعات اولیه تا ساعات پایانی در نمایشگاه حضور داشته باشید.

پوشش نمایشگاه

ابتکارسازان امسال تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا بتواند حضور پُررنگی در نمایشگاه داشته و آن را به اطلاع شما برساند.

در گام نخست ما توانسته‌ایم از ۸۰ درصد تخفیف تهیه بلیط نمایشگاه برای مخاطبین خود استفاده کنیم.

لذا علاقه‌مندان می‌توانند بلیط بازدید را با ۸۰ درصد تخفیف از لینک زیر تهیه کنند.

نوشته شده بصورت اختصاصی در وب‌سایت ابتکارسازان صنعت، استفاده از مقاله به همراه ذکر منبع بلامانع است.