ابتکارسازان صنعت

مشهد، بین سنایی 11 و 13، ساختمان خورشید، واحد 4

05138434297

همه روزه به جز ایام تعطیل: 9 الی 20

ebssb.co@gmail.com

EbtekarSazan on Social Media@

نصب گام به گام جَک بازویی

قبل از شروع این مقاله لازم است تا با کلیات انواع درب برقی (اتوماتیک) آشنا شوید.

بصورت کلی درب‌های اتومات به سه نوع جَک (پارکینگی)، کرکره‌ای (رول‌آپ) و شیشه‌ای (اسلایدی و کِرل)تقسیم‌بندی می‌شود. هر کدام از موارد گفته شده نیازمند کسب مهارت مخصوص به خود است و هم‌چنین کاربرد ویژه خود را داراست. برای مثال مدل پارکینگی معمولا بر روی درب‌های نصب شده از قبل، ویلاها و موارد آپارتمانی است و مدل کرکره‌ای بیشتر به عنوان همان کرکره برای مصارف تجاری است، هر چند امروزه به علت توجیه اقتصادی بسیاری از موارد مسکونی جهت درب پارکینگ خود از این نوع درب استفاده می‌کنند که البته کارشناسان مرتبط این موضوع رو نمی‌پسند و توصیه نمی‌کنند. از مدل شیشه‌ای معمولا در مجتمع‌های تجاری و به عنوان درب ورودی بیشتر استفاده می‌شود

 

در ویدئوی روبه‌رو نصب جَک بازویی از کمپانی BFT در نظر گرفته شده است. در این مثال از فرآیند جوشکاری خبری نیست و تمام اتصالات با استفاده از پیچ و مهره اتصال داده شده‌اند.

در این نوع نصب تمرکز بیشتر بر روی نصب فیزیکی بوده و تنظیمات نرم‌افزاری بطور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و این مراحل توسط Learn هوشمند BFT انجام می‌شود.

کمپانی BFT یکی از معروفترین کمپانی‌های موجود است و چَک‌های تولید شده این کمپانی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و معمولا از نوع 24 ولت است (البته کیت و مرکز آن دارای ترانس تبدیل 220 به 24 است). استفاده از جک 24 ولت به شما کمک می‌کند تا فقط با خرید باطری در هنگام قطع برق بتوانید از سیستم استفاده کنید و نیازی به UPS برای تبدیل 24 (یا 12 ولت) به 220 نداشته باشید.

ممکن است به خواندن آن‌ها علاقه داشته باشید